ankara bayan masaj

Arkadaşlık Bulma Siteleri Yeni Arkadaşlar Bulma

Arkadaşlık Bulma Siteleri Yeni Arkadaşlar Bulma

Günümüz teknoloji çağı ve arkadaşlık bulma siteleri ile teknolojiye ayak uyduruldu. Farklı arkadaş bulma siteleri ile bir çok kişi arkadaş edinebiliyor. İos ve Android arkadaş bulma uygulamaları ile cep telefonundan kolayca arkadaşlık ilanlarını görüp incelenebilmekte, istenirse cevap ve sohbet edilebilmektedir.

Fakat birçok arkadaşlık bulma sitelerinde ve arkadaşlık bulma uygulamaları ücretli olabilmektedir. Bazı ilanlar sahte arkadaşlık ilanları olabilmekte, ziyaretci çekmek, para kazanmak amacıyla yapılabilmektedirler. Her arkadaşlık bulma sitelerine güvenmeyiniz yada her arkadaşlık ilanlarına önem vermeyiniz. Bu şekilde farklı amaçlara çekilen ilanlar sayesinde hem maddi, hem duygusal olarak zarar görebilirsiniz.

Sosyal ağların en güçlüleri bilindiği üzere Facebook, twitter, instagram başı çekmektedirler. Bu sosyal ağlarda farklı isimlerde ve farklı resimlerde profil açılabilmekte, aldatıcı paylaşımlar yapılabilmektedirler. Siz siz olun er paylaşımınıza ve paylaşılanlara inanmayınız, farklı tuzaklar sizleri daa kötü sonuçlara götürebilmektedir.

Ücretsiz arkadaşlık ilanları sitemizde verilen ilanlar kontrol edilmekte olup kontrol sonrasında yayınlanmaktadır. Sitemizde illegal paylaşımlar, argo kelimlerin bulunduğu ilanlar, sahte dolandırıcı amaçlı ilanlar, erotik ve p.rnografik yayınlar vb… kesinlikle yayınlanmaz. Arkadaşlık ilanları ve cevap tarzındaki mesajlar ve telefon numaraları tamamen kullanıcılar sorumlu olduğunu unutmayınız.

 

Arkadaşlık ilanları;  Arkadaşlık sitesi ücretsiz mesajlaşma
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2018

Bu ilana cevap yazın

Arkadaşlık Bulma Siteleri Yeni Arkadaşlar Bulma (1 Yorum)

  1. selam bayanlar ben mersinden murat 05064942008 mersin ve adanada olan bayanlarla tanisip bulusmak isterim sende mersindeysen mutlu sona ulasmak istersen mesaj bekliyorum 05064942008